bayrak

       

facebook    instagram   youtube   twitter 

 

  Ana Sayfa   Türkçe   English

Faydalı Linkler


"AIKI by Hasan Mert Bozdoğan" Grubu Eğitmenleri olarak bizlerin; kendi gelişimlerimize kaynaksal olarak katkıda bulunmuş/bulunan, takip ettiğimiz/etmekte olduğumuz ve kişisel gelişimlerimiz açısından faydalı bulduğumuz/bulmakta olduğumuz çeşitli web siteleri bulunmaktadır. Bunlar genellikle teorik anlatım içeren ve çalışmakta olduğumuz Savaş Sanatlarının teorik bilgilerini geliştirici/bütünleyici nitelikte web siteleridir.

Buradan hareketle, aşağıda sıralanmış olan web adresleri "AIKI by Hasan Mert Bozdoğan" Grubu Eğitmenleri tarafından; derslerimize katılan ve bizleri takip etmekte olan öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine ve teorik bilgilerinin artışına katkıda bulunacağı inancından harekte paylaşılmaktadır. 

 

HAKKIMIZDA

Aenean euismod libero metus, ut feugiat ligula vulputate at. Phasellus porttitor erat eget risus posuere, laoreet fringilla lectus auctor. Suspendisse dolor leo, tempus et cursus sed, aliquet quis urna. Aliquam risus lectus, fringilla sit amet felis a, convallis fringilla purus. Etiam eu nisi et dui suscipit sagittis id cursus nisl.

İLETİŞİM

Address: 40 Broadway, London

Phone: (123) 456-7890

Mobile: (123) 456-7890

Fax: (123) 456-7890

Email: office@company.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.

 

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.