bayrak

       

facebook    instagram   youtube   twitter 

 

  Ana Sayfa   Türkçe   English

Kurumsal Eğitimlerimiz

Kurumsal Eğitimlerimiz

Kurumsal Eğitimlerimiz; “AIKI by Hasan Mert Bozdoğan” Grubu tarafından Kurumların taleplerini karşılamak doğrultusunda, talepte bulunan kurumlara özel olarak hazırlanan ve sunulan programlarımızdır. Kurumsal Eğitim Programlarımız oluşacak olan talebe göre; "Aikijutsu & Aikido", "AIKI Self Defence", "Kadınlara Yönelik AIKI Self Defence", "Kempo Karate" ya da "Kenjutsu" Eğitimlerimizin bir ya da birden fazlasının kombinesi şeklinde yapılabilmektedir. 

Siz de çalışanlarınıza farklı bir deneyim yaşatmak ya da iş yaşamınızda bizimle birlikte çalışmak isterseniz program detayları ve size özel seçeneklerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz. Bu sayede yüz yüze görüşme fırsatını yakalayarak, Kurumunuza özel Eğitim Programlarımızı planlayabiliriz. 

HAKKIMIZDA

Aenean euismod libero metus, ut feugiat ligula vulputate at. Phasellus porttitor erat eget risus posuere, laoreet fringilla lectus auctor. Suspendisse dolor leo, tempus et cursus sed, aliquet quis urna. Aliquam risus lectus, fringilla sit amet felis a, convallis fringilla purus. Etiam eu nisi et dui suscipit sagittis id cursus nisl.

İLETİŞİM

Address: 40 Broadway, London

Phone: (123) 456-7890

Mobile: (123) 456-7890

Fax: (123) 456-7890

Email: office@company.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.

 

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.