bayrak

       

facebook    instagram   youtube   twitter 

 

  Ana Sayfa   Türkçe   English

Misyonumuz

Misyonumuz

Bireysel boyutta gelişimi sürekli devam eden çocuklarımızın gelecekte fark yaratanlar olacağı inancıyla, karakteri güçlü, özgüvenli, farkındalığı yüksek, aktif, çevresiyle uyumlu ve saygılı bireyler yetiştirmeyi hedefliyoruz.

Bedenlerinin farkına varmayı öğrenerek başladıkları "Martial Arts" (Savaş Sanatları) yolculukları boyunca, Dojo (Dojo: Yol'un öğretildiği yer / Savaş Sanatları antrenmanlarının yapıldığı alan) etik ve kurallarını da özümseyerek sosyal ve akademik başarıları artan çocuklarımızın, aynı zamanda lider ve yönetici olma özellikleri kazanan özgün bireyler olarak yetişmeleri "AIKI by Hasan Mert Bozdoğan" Grubu olarak bizim en büyük amacımızdır.

"AIKI by Hasan Mert Bozdoğan" Grubu olarak, farkındalık sahibi, dengeyi ve içi huzuru bulmuş bireylerin hem ikili ilişkilerinde, hem sosyal çevrelerinde, hem de iş hayatlarında verimliliklerinin ve üretkenliklerinin artacağı ve fark yaratanlar olacakları inancındayız. Bu doğrultuda “Aikijutsu ve Aikido” Savaş Sanatları öğretilerini öğrencilerimize aktararak hem bedensel hem hayat enerjilerini arttırmayı hem de bu öğretilerin zaman içinde geliştirdiği farkındalık ve disiplin ile öğrencilerimizin dengeyi bulmalarını sağlamayı, içsel huzuru yakalamalarına yardımcı olmayı ve verimliliklerini arttırmayı hedefliyoruz.

HAKKIMIZDA

Aenean euismod libero metus, ut feugiat ligula vulputate at. Phasellus porttitor erat eget risus posuere, laoreet fringilla lectus auctor. Suspendisse dolor leo, tempus et cursus sed, aliquet quis urna. Aliquam risus lectus, fringilla sit amet felis a, convallis fringilla purus. Etiam eu nisi et dui suscipit sagittis id cursus nisl.

İLETİŞİM

Address: 40 Broadway, London

Phone: (123) 456-7890

Mobile: (123) 456-7890

Fax: (123) 456-7890

Email: office@company.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.

 

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.