bayrak

       

facebook    instagram   youtube   twitter 

 

  Ana Sayfa   Türkçe   English

Siyah Kuşak Eğitimlerimiz

Siyah Kuşak Eğitimlerimiz

Savaş Sanatlarındaki gerçek öğreti ve yolculuğun Siyah Kuşak seviyesi ile birlikte başladığına olan inancımızdan ve Siyah Kuşak sahiplerininde sürekli gelişimlerini hedeflememizden hareketle yapmakta olduğumuz “Siyah Kuşak” Eğitimlerimiz, “AIKI by Hasan Mert Bozdoğan” Grubu bünyesinde bulunan Siyah Kuşak sahibi öğrencilerimizin ve Siyah Kemer olmaya aday ileri seviye öğrencilerimiz katıldığı Eğitimlerimizdir. Haftanın belirli günlerinde, belirli Dojo’larımızda uygulanmakta olan bu eğitimlerimizle amacımız; Siyah Kuşağın değişik Seviyelerinde bulunan ve Siyah Kemer olmaya aday ileri seviye öğrencilerimizin tekniksel gelişimlerine yardımcı olurken, aynı zamanda da onları “Eğitim Asistanlığı” ve “Eğitmenlik” yapabilme konularında yeterli düzeye ulaştırabilmektedir. 

Bu derslerimize katılım hakkını kazanan Siyah Kuşak adayı öğrencilerimiz ve Siyah Kuşak Sahibi öğrencilerimiz; tekniksel çalışmaların yanı sıra; ders verme, teknik gösterimi ve aktarımı, teorik bilgi, bedensel formasyon, iletişim becerileri, çalışmakta/öğretmekte olduğumuz sistemleri öğrencilerimize doğru ve sistematik aktarabilme, sınav formatları, sistemlerin devamlılığını sağlayabilme, sistem kalitesini koruyabilme konularında da düzenli ve “AIKI by Hasan Mert Bozdoğan” Grubunun kalitesine uygun eğitimler almaktadır.

2.7 - 2 Siyah Kuşak Eğitimlerimizden“Siyah Kuşak” Eğitimlerimiz, Grubumuzun bir üyesi olsun olmasın, hangi sistemi çalışırsa çalışsın, hangi Ekolü, Sensei’yi ya da Shihan'ı takip ederse etsin bizimle paylaşmak ve antrenman yapmak isteyen her seviyeden Siyah Kuşak Sahibine açıktır.

“Siyah Kuşak” Eğitimlerimiz, Grubumuzun merkez Dojo'su olan Bümed Dojo'muzda,

  • Pazartesi günleri 19:30-21:30 saatleri arasında aktif olarak devam etmektedir.

HAKKIMIZDA

Aenean euismod libero metus, ut feugiat ligula vulputate at. Phasellus porttitor erat eget risus posuere, laoreet fringilla lectus auctor. Suspendisse dolor leo, tempus et cursus sed, aliquet quis urna. Aliquam risus lectus, fringilla sit amet felis a, convallis fringilla purus. Etiam eu nisi et dui suscipit sagittis id cursus nisl.

İLETİŞİM

Address: 40 Broadway, London

Phone: (123) 456-7890

Mobile: (123) 456-7890

Fax: (123) 456-7890

Email: office@company.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.

 

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.