bayrak

       

facebook    instagram   youtube   twitter 

 

  Ana Sayfa   Türkçe   English

Vizyonumuz

Vizyonumuz

"AIKI by Hasan Mert Bozdoğan" Grubu olarak, fark yaratan bireyler yetiştirmenin bu ülkenin tüm idealist Eğitmenlerinin vizyonu olduğunu düşünüyoruz. Sporcu ahlakı ile çocuklarımızı yetiştirmenin, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal ATATÜRK'ün bize bıraktığı vasiyet olduğuna inanıyor ve aynı zamanda sporcu bedenlerin sanat ile vizyonlarının genişlemesi sayesinde Ülkemizin geleceğine katkı sağlayacağını biliyoruz. Bu sebeple sanat ve sporun iç içe olduğu öğretilerin yaygınlaşması için tüm gücümüzle çalışıyoruz.

 

Yetişkinlerin dünyasındaki uyum, barış, verimlilik, sürekli kişisel gelişim, başarı, denge ve iç huzuru kavramalarının öneminin farkındayız ve Martial Arts öğrencilerimize, bu yolculukları boyunca bu sıralanan kavramlarda sürekli ve istikrarlı gelişim aktarmak için çalışıyoruz.

HAKKIMIZDA

Aenean euismod libero metus, ut feugiat ligula vulputate at. Phasellus porttitor erat eget risus posuere, laoreet fringilla lectus auctor. Suspendisse dolor leo, tempus et cursus sed, aliquet quis urna. Aliquam risus lectus, fringilla sit amet felis a, convallis fringilla purus. Etiam eu nisi et dui suscipit sagittis id cursus nisl.

İLETİŞİM

Address: 40 Broadway, London

Phone: (123) 456-7890

Mobile: (123) 456-7890

Fax: (123) 456-7890

Email: office@company.com

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.

 

E-BÜLTEN

Bilgilendirmelerimizi almak, haber ve yeniliklerimizden haberdar olmak için lütfen e-bültenimize üye olunuz.